Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac informácií

Podmienky akcii

Ceny sú vrátane DPH pokiaľ nie je uvedené inak.

Akciové ceny sú platné pri využití financovania s vybranými partnermi. Pri akontácii 10 %, RPMN od 6,4 % Podmienky spotrebiteľského úveru sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnych vstupných údajov, zákazníkom využitých marketingových akcií a individuálnych podmienok financovania poskytnutého zákazníkovi ním vybraným obchodným partnerom. V závislosti od výberu zákazníka môže ísť o úverový produkt, v ktorom je posledná splátka úveru navýšená do 35% z ceny vozidla . Spoločnosti AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. a AUTO DISKONT s.r.o. vykonávajú finančné sprostredkovanie pre viacerých obchodných partnerov.

AAA AUTO si vyhradzuje právo kedykoľvek bez predchádzajúceho upozornenia zmeniť alebo odstrániť akúkoľvek časť obsahu týchto internetových stránok či mobilné aplikácie.

Aktualizácia databázy vozidiel je vykonávaná minimálne raz týždenne. Informácie o dostupnosti jednotlivých vozidiel sú k dispozícii na zákazníckej linke, prostredníctvom elektronického kontaktného formulára na karte vozidla alebo priamo na pobočkách AAA AUTO. Nejde o verejný prísľub v zmysle ust. §850 a nasl. Občianskeho zákonníka.

Podmienky akcií a vysvetlenie pojmov:

„Zľava roku“

Označenie motorových vozidiel s označením s „Zľava roku“ predstavuje motorové vozidlá, ktoré boli zlacnené. Zlacnenie spočíva v rozdiely medzi pôvodnou cenou vozidla v hotovosti a aktuálne platnou cenou vozidla v hotovosti. Uvádzaná aktuálna platná cena v hotovosti už zahŕňa zlacnenie zobrazené ako „zľava roku“. Informácie o zlacnených vozidlách poskytne personál pobočky. Akciu je možné využiť ktorejkoľvek pobočke AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. na území SR od 10. 12. 2015 do odvolania.

„Ušetríte“

Jedná sa o rozdiel medzi pôvodnou cenníkovou cenou použitého vozidla a aktuálne platnou cenou vozidla. Uvedená aktuálne platná cena v sebe už zahŕňa úsporu označenú ako „ušetríte“. Informácie o vozidlách v akcii podá personál pobočky. Akciu je možné využiť vo všetkých pobočkách autobazáru AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. od 10. 12. 2015 až do odvolania.

„Akciová cena / Úspora až do 3000 €“

Akciu „Akciová cena / Úspora až do 3000 €“ je možné využiť v akejkoľvek pobočke spoločnosti AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. pri kúpe vozidla s financovaním u vybraných partnerov. Akcia sa vzťahuje na vozidlá, pri ktorých je uvedená Akciová cena / Úspora. V prípade, že je pri vozidle zobrazená Akciová zľava, uvedená Akciová cena / Úspora v sebe už Akciovú zľavu zahŕňa. Akciu je možné využiť aj na zlacnené vozidla s označením „zľava roku“. Akciu nie je možné kombinovať s inými súčasne prebiehajúcimi akciami a zľavami a nie je možné si ju nárokovať spätne. Mesačné splátky zobrazované pri jednotlivých vozidlách v akcii sú minimálnymi možnými mesačnými splátkami. Informácie o zľavnených vozidlách a podmienkach poskytnutia zľavy poskytne personál pobočky. Akcia platí od 29. 9. 2015 až do odvolania.

Podmienky akcie "Až 1500 € v hotovosti"

Akciu "Až 1500 € v hotovosti" je možné využiť v akejkoľvek pobočke spoločnosti AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. na území Slovenskej republiky. Akciu môžu využiť všetci zákazníci, ktorí kúpia vozidlo v hodnote viac ako 2 200 EUR, s rokom výroby od roku 2000 a zároveň využijú možnosti financovania s našimi vybranými partnermi. Akciu nie je možné kombinovať s inými prebiehajúcimi akciami. Akciu si nie je možné nárokovať spätne. Akcia platí od 13. 4. 2015 až do odvolania.

Podmienky akcie "Bezkonkurenčná ponuka"

Akciu "Bezkonkurenčná ponuka" je možné využiť v akejkoľvek spoločnosti autosalónu AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. Akciu môžu využiť všetci zákazníci, ktorí na kúpu vozidla využijú možnosť financovania s našimi vybranými partnermi. Akcia sa vzťahuje na vozidlá, ktoré sú označené na webovej stránke www.aaauto.sk špeciálnym symbolom akcie, pričom v uvedenej Akciovej cene je už zľava zohľadnená. Akciu nie je možné kombinovať s inými súčasne prebiehajúcimi akciami a zľavami a nie je možné si ju nárokovať spätne. Informácie o zľavnených vozidlách a tejto akcii podá personál pobočky. Táto akcia platí od 29. 9. 2015 až do odvolania. Spoločnosti AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. a AUTO DISKONT s.r.o. vykonávajú finančné sprostredkovanie pre viacerých obchodných partnerov.

Reprezentatívny príklad akcie "Bezkonkurenčná ponuka"

Reprezentatívny príklad : Cena: 6.000 €. Akontácia (podiel zákazníka na kúpnej cene): 20 %, tj. 1.200 €. Doba trvania úveru: 84 mesiacov. Celkový počet splátok: 84. RPMN: 9,6 %. Mesačná splátka: 78 € (84 x). Celková výška spotrebiteľkého úveru: 4.800 € (kúpna cena mínus podiel zákazníka na kúpnej cene).Celková čiastka splatná spotrebiteľom: 6.552 € (Mesačná splátka x 84). Úroková sadzba: 9,6 % ročne. Dojednanie poistenia nie je podmienkou získania úveru. Podmienky spotrebiteľského úveru sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnych vstupných údajov, zákazníkom využitých marketingových akcií a individuálnych podmienok financovania poskytnutého zákazníkovi ním vybraným obchodným partnerom.

Podmienky akcie "Exkluzívny úver s RPMN 4,99%"

Exkluzívny úver s RPMN 4,99% (ďalej len „úver“) je možné získať v akejkoľvek pobočke spoločnosti AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. pri kúpe vozidla s financovaním u vybraných partnerov. Úver môže byť poskytnutý len na kúpu vozidiel s rokom výroby 2012 -2016 a predajnou cenou v hotovosti vo výške 8000-15000 EUR. Úver je možné poskytnúť iba na dobu 24-36 mesiacov a s minimálnou výškou akontácie 10%. Využitie iných súčasne prebiehajúce akcií a zliav nie je možné kombinovať s poskytnutím tohto úveru. Podmienky úveru sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnych vstupných údajov a individuálnych podmienok financovania poskytnutého zákazníkovi ním vybraným obchodným partnerom. Bližšie informácie o vozidlách, na ktoré sa vzťahujú podmienky úveru a o podmienkach poskytnutia úveru poskytne personál pobočky. Sprostredkovanie poistenia nie je podmienkou získania úveru. Spoločnosť AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. vykonáva finančné sprostredkovanie pre viacerých obchodných partnerov. Úver je možné získať od 1.3.2016 až do odvolania.

Reprezentatívny príklad akcie"Exkluzívny úver s RPMN 4,99%"

Cena vozu: 12.000 €, Akontácia (podiel zákazníka na kúpnej cene): 40 %, tj. 4.800 €, Doba trvania úveru: 36 mesiacov, RPMN: 4,99%,Mesačná splátka: 122,4€, Posledná navýšená splátka: 3.600 €, Celková výška spotrebiteľského úveru: 7.200 € (kúpna cena mínus podiel zákazníka na kúpnej cene), Celková čiastka splatná spotrebiteľom: 8.006,4 € (splátka x počet splátok + posledná navýšená splátka),Úroková sadzba: 4,99%, Sprostredkovanie poistenia nie je podmienkou získania úveru.

V prípade poskytnutia finančnej služby je súčasťou každej zmluvy zákonný údaj o výške RPMN a kompletné predzmluvné informácie k úveru. Vyššie hodnoty RPMN môžu byť dôsledkom využitia marketingových akcií podľa výberu zákazníka, ako napr. zľava z ceny vozidla, výplata hotovosti a ďalšie akciové benefity, ktoré môže zákazník čerpať podľa vlastného výberu. Podmienky spotrebiteľského úveru sa môžu u konkrétnych vozidiel líšiť. Spoločnosti AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. a AUTO DISKONT s.r.o.vykonávajú finančné sprostredkovanie pre viacerých obchodných partnerov.

Chcem kúpiť
Čakajte prosím

Váš unikátny kód pre zľavu

bude zobrazený len raz

Platnosť kódu vyprší za

10:00

Uveďte váš kód operátorovi na linke

268 268 301

alebo kliknite na tlačítko

Získať zľavu

*zľavu je možné využiť len pri kúpe auta na splátky

Platnosť kódu vyprší za

10:00

Gratulujeme!

Práve ste získali zľavu

Práve ste získali zľavu

Čo nevidieť sa vám ozveme a dohodneme si detaily skúšobnej jazdy.

Beriem na vedomie

*zľavu je možné využiť len pri kúpe auta na splátky